Propagace nemovitosti - Realitní kancelář Liberec a Liberecký kraj | RE/MAX Eso
REMAX Prodej nemovitosti

Prodáme vaší nemovitost
rychle, výhodně a bez starostí

Jsme experti na prodej bytů a domů v Libereckém kraji. Přes 87% procent nemovitostí prodáme za nejvyšší možnou cenu do dvou měsíců.

Při prodeji nemovitosti vás může jediná chyba stát statisíce v horším případě miliony. Každý krok je potřeba provést přesně a důkladně. U nás máte jistotu, že se vaše nemovitost během několika málo dnů prodá, bez rizik a za maximální cenu. To vše bez záloh a skrytých poplatků. Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní profesionální služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny po dokončení prodeje. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodaří prodat, máte vše zdarma nic neplatíte. To je fér. Co myslíte?

Chci si domluvit nezávaznou schůzku

Nacenění nemovitosti a strategii prodeje u nás neplatíte

Pošlete nám informace o nemovitosti, kterou chcete prodat. Připravíme Vám vhodnou prodejní strategii a ideální cenu, za kterou nemovitost prodáte a neproděláte.

Podklady vám připravíme rychle – bez jakýchkoli závazků a zdarma.

 

Nacenit nemovitost a vypracovat prodejní strategii zdarma

Návod na úspěšný prodej.

Prozradíme vám, podle čeho se řídí ti nejlepší makléři. Pro úspěšný prodej jsou zásadní tři kroky. Jde o správnou cenu a skvělou prezentaci a bezchybný právní servis.

Cena nemovitosti

Cena je základ

Každý chce při prodeji bytu dostat co nejvyšší cenu. Nikoho ale nebaví, vystavovat byt měsíce na realitních serverech a přesvědčovat nerozhodné zájemce. Stanovení správné hodnoty je základem úspěšného a rychlého prodeje. Pro kvalitní odhad nemovitosti je potřeba znát lokalitu, stav realitního trhu a mnoho dalších faktorů. U nás máte jistotu, že dostanete přesný a profesionální odhad tržní ceny nemovitosti
Byt

Prezentace prodává

Aby se byt prodal za nejvyšší možnou cenu, je potřeba ho dokonale prezentovat. Pomocí home stagingu dokážeme zvýšit hodnotu bytu až o 30 %.  Naši designéři váš byt připraví tak, že na realitních serverech na první pohled zaujme svou kvalitou. Pro úspěch inzerce je atraktivita fotografií zásadní. Ve spolupráci s profesionály proměníme váš domov za pár hodin k nepoznání a zájemci se jen pohrnou.
Právní servis

Bezpečnost nade vše

Kupní smlouva je vrcholem celého procesu koupě nemovitosti ale je často v pořadí až třetí nebo čtvrtou smlouvou, kterou při prodeji podepisujte. Ve smlouvách vás může jedna chyba stát stovky tisíc, v nejhorším případě o nemovitost přijdete. Pokud potřebujete jistotu, že vám kupující zaplatí a že nedojde ke zpronevěře, svěřte raději právní servis specialistovi. 

Jak probíhá prodej nemovitosti?

Chcete prodat byt nebo dům v severních Čechách? Nechcete s prodejními portály a prohlídkami trávit stovky hodin? Svěřte prodej nám a máte jistotu nejvyšší možné ceny a rychlého prodeje.

 

Odhad ceny

1

Odhad ceny

Odhad ceny je zásadní pro celý proces prodeje. Stanovíme správnou cenu nemovitosti, která dává jistotu rychlého prodeje a zároveň maximálního zisku pro klienta.

Home staging

2

Příprava nemovitosti

Dům nebo byt se před samotným prodejem musí dokonale připravit, tím se zvýší jeho atraktivita a cena. Zaujme více klientů a rychleji se prodá.

Marketing

3

Marketing

Nemovitostem s vyšší hodnotou nestačí pouhá inzerce, nároční bonitní klienti očekávají dokonalé představení nemovitosti. Vypointovaná a dokonalá prezentace od profesionála vzbudí u klienta emoce. Ta je pak zásadní při jeho rozhodování, zda má či nemá o nemovitost zájem.

 
Inzerce

4

Inzerce

Nastavíme inzerci na všech důležitých portálech a sociálních sítích. Víme přesně, kde hledat potenciální klinenty pro danou nemovitost a kde inzerovat, aby se rychle a výhodně prodala.

Remax

5

Interní zdroje

Nemovitost zaneseme do vnitřního informačního systému RE/MAX, v rámci skupiny se nemovitost nabízí investorům a bonitním klientům.

6

Organizace prohlídek

První prohlídka je pro zájmemce nejdůležitější okamžik, při prodeji nemovitosti. Nemovitost musí na klienta při prohlídce pozitivně zapůsobit, aby o ní projevil zájem. My dokážeme prohlídku dokonale zorganizovat, aby klient nejvíce vnímal její přednosti a cítil se jako doma. 

 
Kontrola zájemců

7

Kontrola zájemců

Potencionální zájemce ověříme, aby nenastal při samotném prodeji nějaký zásadní problém. Případně zájemci pomůžeme rychle vyřídit výhodný úvěr a vám tím ušetřit starosti, které často při prodeji bez realitky vznikají.

Právní servis

8

Smlouvy a prodej

Zajistíme za obě strany veškeré právní a finanční služby související s prodejem. Máme nejlepší daňové poradce a příjemné a advokáty, kteří se vám budou naplno věnovat. Používáme ověřené smlouvy, které zamezují komplikacím a soudním sporům. 

Dokončení prodeje

9

Dokončení prodeje

Po prodeji nemovitosti je potřeba vyřídit ještě spoustu drobnostíoznámení a podpisu souvisejících smluv. Cítíme povinnost zařídit pro vás tak pro kupujícího plný servis, aby se nemusel o tyto záležitosti strat a složitě studovat aktuální legislativu. Pokud budete chtít pomůžeme vám vybrat třeba i aktuálně nejvýhodnějšího dodavatele energií, pro nás je to hračka. Děláme to denně a rádi vám se vším pomůžeme.

Proč si vybrat REMAX Eso

REMAX
REMAX
570 prodaných nemovitostí, 1 230 spokojených klientů, 15 let praxe. A 92% úspěšnost při prodeji.

Naše kancelář nabízí jako jedna z mála komplexní služby, za které si účtujeme pouze 3-5 % prodejní ceny. Bez záloha a skrytých poplatků. Odměna je vyplacena až v okamžiku provedeného přepisu nového vlastníka v katastru nemovitostí. Pokud by se nemovitost v domluveném termínu nepodařilo prodat, zaplatí veškeré náklady kancelář a klient nic neplatí. Vždy stojíme na vaší straně.

Nejčastější dotazy

Výhodná pro makléře i prodávajícího. Makléř se nebojí do marketingu a prodeje nemovitosti investovat více času a vlastní peníze. Klient má garanci rychlého prodeje za nejvyšší možnou cenu. Smluvně ošetřenou časovým obdobím, za kterou realitní společnost nemovitost prodá.

Pokud nemovitost nabízí více realitních kanceláří, tak si navzájem konkurují a tlačí a prodejní cenu nemovitosti dolů, aby nemovitost prodali dříve než konkurence a získali provizi. Nemají zájem na takové nemovitosti ztrácet moc času a prostředků zhodnocováním s vidinou nejistého zisku.

Provize, kterou platí kupující se pohybuje mezi 3 až 5%. Přesné procento vám spočítáme ihned po bezplatném nacenění nemovitosti. Pokud vás přesvědčíme o našich kvalitách tak nic nebrání podepsání smlouvy. Pak jsou veškeré náklady na nás.
Pokud po podpisu exkluzivní smlouvy najdete kupujícího sami, vrátíme vám 30 % z domluvené odměny ze smlouvy. Necháváme si vždy jen odměnu za služby, které jsme vám skutečně poskytli..
Řízení prodeje bude mít na starost makléř s kterým podepíšete smlouvu, ale REMAX zamestnává s polupracuje s mnoha odpborníky, kteří se na prodeji domu budou podílet. Od designérů, marketingových specialistů, techniků až po prácní a finanční poradnce. O nic se nemusíte starat a o všem budete informování .

Chcete prodat nemovitost rychle a výhodně?

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás veškeré záležitosti, oslovíme solventní zájemce. Nemovitost budeme propagovat na realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte nemovitost rychle a bez zbytečných starostí.

Chci prodat nemovitost rychle a výhodně.