Home2 - Realitní kancelář Liberec a Liberecký kraj | RE/MAX Eso

Proč zvolit RE/MAX Eso?

Vyšší prodejní cena

Drtivou většinu nemovitostí dokážeme prodat za výrazně vyšší částky než konkurenční realitky bez exkluzivní smlouvy, nebo při prodeji bez realitky.

Rychlejší prodej

U nás na nic nečekáme. Odhedneme cenu, provedeme home staging a okamžitě nabídneme k prodeji. Většinu nemovitostí prodáme do dvou měsíců od podpisu smlouvy, za maximální cenu.

Garance prodeje

Jsme přesvědčeni, že vaší nemovitost úspěšně prodáme za smluvenou cenu v domluveném období, uděláme pro to maximum. Pokud se nám to nepodaží, veškeré náklady hradíme my. Vy pakmáte vše zdarma.

Komplexní služby

Zajistíme vám kompletní servis od A do Z. Máme v teamu experty, na které se můžete spolehnout. Ostatní zařídí prověřené outsourcingové firmy. Není pro nás žádný problém zajistit jakékoliv realitní nebo finanční služby

Bezpečnost

Stoprocentní jistota, že nenastane žádný problém, vše bude probíhát hladce a bezpečně pod dohledem právníků a expertů z oboru.

Transparentnost

Pravidelně vás budeme informovat o celém průběhu prodeje. Vždy budete mít dokonalý přehled o tom co se právě děje a co se bude následovat.

Fér cena

Žádné platby předem. Neúčtujeme žádné skryté poplatky či vícenáklady. Naše odměna, kterou platí kupující, je fixní a to pouze 3-5% z ceny nemovitosti.

Renomovaná značka

RE/MAX je světově největší realitní síť, proto máme v rámci skupiny možnost využívat prémiové služby a přední odborníky.

Naši makléři

Naše práce nás baví. Proto ji děláme kvalitně s nadšením a vždy s maximálním důrazem na vaše potřeby. Vyberte si svého makléře.

Hodnocení klientů

Aktuality a články

03
04/2018

Špatná propagace patří k nejčastějším chybám při prodeji nemovitosti svépomocí

Nekvalitní a nedostatečná propagace je nejčastější chybou prodávajících při prodeji nemovitosti svépomocí.

Zobrazit článek
01
04/2018

Je exkluzivní smlouva s realitkou cesta do pekel nebo výhra?

Obojí může být pravda, záleží na okolnostech. Pojďme se na problematiku podívat objektivně trochu zblízka. V tomto článku shrnu rizika, ale i možné výhody uzavření exkluzivní smlouvy s realitní kanceláří pro prodávající.

Zobrazit článek
26
03/2018

Víte, jakou daň z příjmu zaplatíte při prodeji nemovitosti?

V tomto článku se dozvíte, v jakých případech jste povinni zaplatit daň z příjmu z prodeje nemovitosti nebo družstevního bytu a naopak, kdy jste od daně z příjmu osvobozeni.

Zobrazit článek

Napište nám

Máte zájem o konzultaci zdarma? Chcete stanovit cenu domu? Nebo vhodnou strategii prodeje? Napište nám!